Frontpro 4 - 10 kg 28,3 mg 3 žuvacie tablety

TOP 16 v kategórii Veterinárne prípravky

Frontpro 4 - 10 kg 28,3 mg 3 žuvacie tablety

Chutné žuvacie tablety ochránia vášho psa pred kliešťami a blchami na 3 mesiace. Pre psy s hmotnosťou 4 – 10 kg...
Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka Etabletka

Na sklade • 1 variantDarček2,42 €99 % • 2 296×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €96 % • 1 587×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,59 €95 % • 168×Udržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,6 €98 % • 1 834×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarčekZdarma99 % • 11 516×Shop roka '23 - VíťazUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,8 €98 % • 38 068×Shop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma91 % • 1 359×Ďalšie informácie

Nedajte kliešťom a blchám šancu! Žuvacia tableta FRONTPRO spoľahlivo ochráni vášho psa pred parazitmi a dom pred zamorením – nepozvanú návštevu v podobe blchy usmrtí skôr, než sa stihne v psom pelechu rozmnožiť. Balenie FRONTPRO obsahuje 3 tablety. S podaním jednej chutnej tablety môžete na mesiac pustiť z hlavy starosti spojené s ochranou chlpáča proti parazitom. Jednoducho dáte vášmu miláčikovi jednu tabletu každých 30 dní a môžete si užívať celé leto bez obáv z kliešťov a bĺch. Účinkuje zvnútra von, takže sa nemusíte báť, že by letné kúpanie znížilo jej účinnosť alebo že sa vám pri maznaní dostali na ruky účinné látky.

Frontpro 28,3 mg 4 – 10 kg žuvacie 3 tbl

Hmotnosť zvieraťa
4 - 10 kg
Pre vtáky

• , Testované s Testuj.to

• Balenie na 3 mesiace, podanie formou maškrty.

Prípravok vrelo odporúčam, vyskúšajte ho pre svojich domácich miláčikov. Vyskúšali sme rôzne pipetky aj obojky a aj tak sme skončili s naším psíkom na veterine. Po užití tabletky zatiaľ kliešťa nemal, tak asi naozaj funguje. Luckymu aj veľmi chutí, je ako maškrta. Výhodou je balenie na 3 mesiace.

• Ucinnost produktu
    • Jednoducha aplikacia
    • Zvracanie po podani produktu

Testovany produkt proti kliestom pre psy hodnotimi pozitivne. Na produkte sa man pacila jednoduchost podania, pes ju bez vymyslania zjedol. Spokojni sme boli aj s ucinnostou produktu, kliesta sme pozorovali iba jedenkrat a ten po prisati umrel a jednoducho sa dal odstranit. Potesujucou spravou je aj miznost zakúpenia produktu v lekarni.
    Jedinou nevýhodou bolo, ze na druhy den po podani pes den zvracal.

• Vôňa
    • Veľkosť
    • Účinnosť

Musím na úvod povedať, že naozaj účinkuje veľmi dobre. Po dvoch dňoch od užitia sme našli mŕtvych kliešťov. Veľkosť a vôňa tablety sú výborné, vôňa je po mäse. Psík to zje, ak nieje preberavý bez väčších problémov . Ak by bol problém odporúčam ju vložiť do salámy a tak podať psovi. Psík môže sa aj hneď kúpať alebo chodiť po vode a účinok je stále. Nehrozí strata, ako pri obojku.

Forma
4 - 10 kg
Pre vtáky

Frontpro 28,3 mg 4 – 10 kg žuvacie 3 tbl

Zabíja kliešte aj blchy

Vďaka žuvacej tablete FRONTPRO si z prechádzky neprinesiete domov nepozvaných hostí. Tablety fungujú zvnútra von, takže ich efektivita – na rozdiel od antiparazitických obojkov – nie je ohrozená letným plávaním či kúpaním psa. Chlpáča môžete navyše maznať bez obáv z toho, že by sa vám účinné látky dostali na ruky.

Zabíja kliešte aj blchy

Chránia zvnútra

Pomnožené blchy v psom pelechu alebo nasiaknuté kliešte na podlahe v kuchyni je nočnou morou snáď každého psieho majiteľa. Tablety FRONTPRO zaberajú až trikrát rýchlejšie ako bežné antiparazitiká. Účinná látka sa rozšíri do celého tela a parazita usmrtí po nasatí krvi– kliešťa počas 48 hodín a blchu dokonca do 8 hodín. To je skôr, než hmyz stihne naklásť vajíčka a znepríjemniť vám život.

Chránia zvnútra

Bezpečné pre šteňatá

FRONTPRO je možné podávať všetkým psíkom od 8 týždňov veku a hmotnosti 2 kg. Vybrať si môžete zo 4 variantov s rôznou koncentráciou účinnej látky, takže tablety je možné používať od šteňaťa až po dospelosť vášho maznáčika bez ohľadu na to, či chováte jazvečíka, alebo dogu. Tablety sa nesmú deliť, preto je potrebné vždy zvoliť správne balenie podľa hmotnosti psa.

Bezpečné pre šteňatá

Lahodné pre nich, pohodlné pre vás

K rýchlej účinnosti je skvelým bonusom aj jednoduché podanie – nemusíte nič vážiť ani deliť. Ste zvyknutí schovávať psíkovi lieky do šunky alebo syra, pretože ich odmieta? S FRONTPRO to nebude potrebné. Tablety sú totiž ochutené príchuťou hovädzieho mäsa, takže budú pre vášho maznáčika chutnou maškrtou. Nie je potrebné ich podávať spoločne s krmivom.

Lahodné pre nich, pohodlné pre vás

Jedno balenie = trojmesačná ochrana

V každom balení FRONTPRO nájdete tri žuvacie tablety, ktoré vášho maznáčika ochránia až po dobu troch mesiacov. Podanie jednej tablety každých 30 dní zaručí, že váš pes bude kontinuálne chránený celé leto. Spoločné výlety, kúpanie, maznanie a nekonečnú zábavu tak žiadny parazit neohrozí.

Jedno balenie = trojmesačná ochrana

Frontpro 28.3mg 4-10kg žvýkací tbl.3

Dokumenty

• , Testované s Testuj.to

• Balenie na 3 mesiace, podanie formou maškrty.

• Ucinnost produktu
    • Jednoducha aplikacia
    • Zvracanie po podani produktu

Jedinou nevýhodou bolo, ze na druhy den po podani pes den zvracal.

• Vôňa
    • Veľkosť
    • Účinnosť

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• Chutnosť
    • Ľahké podanie
    • Žiadne vedľajšie účinky
    • Možnosť zohnať ich na internete
    • Treba zopakovať každý mesiac

Sme veľmi spokojní s tabletami frontpro. Vymenili sme ich za iné žuvacie tablety ktoré nefungovali na 100%
    U nás doma už žiadne prisaté kliešte a blchy nehrozia. Keďže trávime veľa času na poliach a v lesoch je pre nás ochrana pred kliešťami nevyhnutná.

• Jednoduché podanie tabletky
    • Hovädzia chuť tabaletky
    • Veľkost tabletky

S produktom sme boli veľmi spokojný. Malé mäkké žuvacie tabeltky náš psík prijal ako odmenu úpne bez problémov. Oceňujem hovädziu chuť tabeltky, ktorá psikovi určite chutila. Tabletky sú dostupné na kúpu v kamenných pradajniach či online lekárni bez predpisu. Páči sa mi, že jedna tabletka obsahuje ochranu pred blchami a aj kliešťami.

• , zakúpené v Etabletka

• Dobrá cena